Gorące tematy Zamknij

Skromne zwycięstwo Atletico Madryt! Mistrzowie Hiszpanii wygrali małe derby stolicy

Skromne zwycięstwo Atletico Madryt Mistrzowie Hiszpanii wygrali małe derby stolicy
Atletico Madryt odniosło zwycięstwo nad lokalnym rywalem. W meczu z Rayo Vallecano "Los Colchoneros" wygrali 1:0.Atletico mogło podejść do tego starcia w bardzo dobrych nastrojach. Kilka dni temu podopieczni Diego Simeone wywalczy

Atletico Madryt odniosło zwycięstwo nad lokalnym rywalem. W meczu z Rayo Vallecano "Los Colchoneros" wygrali 1:0.

Atletico mogło podejść do tego starcia w bardzo dobrych nastrojach. Kilka dni temu podopieczni Diego Simeone wywalczyli sobie awans do 1/4 finału Ligi Mistrzów po zwycięstwie 1:0 z Manchesterem United.

Pierwszy groźny strzał w tym meczu Antoine Griezmann. Francuz oddał uderzenie z dystansu, które minęło bramkę Rayo.

W kolejnych minutach brakowało ciekawych akcji podbramkowych. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie. Ostatecznie do przerwy utrzymał się wynik 0:0.

W 49. minucie wynik spotkania otworzył Koke. Środkowy pomocnik wykorzystał asystę Joao Felixa.

W kolejnych minutach "Atleti" skupiło się na obronie dostępu do własnej bramki. Taka taktyka mogła się zemścić. Choćby Oscar Trejo doszedł do sytuacji w polu karnym rywali, jednak oddał kompletnie nieudany strzał. W 80. minucie pod bramką Jana Oblaka pomylił się Randy Nteka.

W 85. minucie Angel Correa wyleciał z boiska. Argentyńczyk rzucił kilka niecenzuralnych słów w kierunku arbitra.

Finalnie Atletico dowiozło korzystny wynik do końca. Mistrzowie Hiszpanii wskoczyli na trzecie miejsce w tabeli. Rayo jest trzynaste.